Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

XV Festiwal Musica Sacromontana. Impreza się odbędzie, będzie też transmisjaPatronat

› Kultura i Rozrywka miesiąc temu    18.09.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotomontaż

Jak informuje Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. Józefa Zeidlera, organizator festiwalu Muzyki Oratoryjnej MUSICA SACROMONTANA w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 tegoroczna, XV edycja imprezy odbędzie się w szczególnych warunkach organizacyjnych.

R E K L A M ABolsius

Ze względu na ograniczenie liczby widzów, należy pobrać wejściówki z rezerwacją miejsca, które już są dostępne na Świętej Górze, na furcie klasztornej, w dni powszednie 8:30 – 19:00, w niedzielę 8:30 – 13:00.

Jedna wejściówka umożliwia jednej osobie wejście na jeden koncert. Ponadto każda wejściówka zawiera także tekst oświadczenia. Aby wziąć udział w koncercie, należy oświadczenie własnoręcznie podpisać i oddać je przedstawicielowi Organizatora bezpośrednio przed lub po każdym koncercie przy wejściu do Bazyliki.

Także, ze względu na ograniczoną liczbę widzów, wszystkie koncerty będą transmitowane na żywo na stronie internetowej Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Świętogórskiej – www.jozefzeidler.eu.

Osoby spoza Gostynia zainteresowane udziałem w koncercie/tach proszę o kontakt drogą elektroniczną (eljot.gostyn@gmail.com) ze wskazaniem terminu/ów koncertu/ów.

Jednocześnie należy śledzić na bieżąco informacje na wspomnianej stronie internetowej www.jozefzeidler.eu, ponieważ warunki udziału w koncertach mogą ulec zmianie ze względu na panujący stan epidemiczny. Znajduje się tam również regulamin przeprowadzenia festiwalu.

Patronat nad imprezą objęło "Życie Gostynia" oraz portal gostynska.pl.

Znajdź nas na Facebooku

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!