Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Z roku na rok jest ich coraz więcej

› Społeczeństwo ponad rok temu    5.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rokosowo. 2 września zorganizowano VII zawody konne w powożeniu zaprzęgami i V zawody konne w skokach przez przeszkodyRokosowo. 2 września zorganizowano VII zawody konne w powożeniu zaprzęgami i V zawody konne w skokach przez przeszkody fot. Tomasz Teodorczyk

Jak twierdzą organizatorzy – z roku na rok przybywa coraz więcej chętnych jeźdźców a impreza jest otwarta i dla każdego. W Rokosowie (gmina Poniec) po raz kolejny zorganizowano zawody konne w powożeniu zaprzęgami i w skokach przez przeszkody.

 

Imprezę rozpoczęto 2 września V zawodami konnymi w skokach przesz przeszkody. W godzinach porannych, o 10.00 zmierzyli się ze sobą jeźdźcy z całego powiatu. Zorganizowano zawody w 3 kategoriach: Lmini, LL i L (dekoracja).

Walczyli o Złoty But Sołtysa - CZYTAJ KLIK 

Około 13.00 przyszedł czas na oficjalne rozpoczęcie a pół godziny później rozpoczęto drugie zawody – VII zawody konne w powożeniu zaprzęgami. Głównym zadaniem zawodników było przejeżdżanie między keglami i jak najlepsze poradzenie sobie z przeszkodą wodną. W obu zawodach jeźdźcy musieli przejechać w jak najszybszym czasie i otrzymać jak najmniej punktów karnych.

Ograniczeń żadnych tu nie mamy. Czy to jest gmina, czy powiat - każdy ma prawo dojechać, zobaczyć i wziać udział. Jest otwarta impreza dla każdego - od najmłodszego, do najstarszego. Nie mamy przedziałów wiekowych – wyjaśnia Piotr Jańczak, organizator.

Organizatorem zawodów była Stajnia Rokosowo i Zajazd u Jańczaka. 

Dokładne wyniki przedstawiamy w najnowszym wydaniu gazety ,,Życie Gostynia''

Czytaj: Pismo podpisało kilkudziesięciu rodziców. Dyrektor Przedszkola Samorządowego odpowiada

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!