Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Z samochodów została tylko blacha. Zagrożony był pobliski budynek

› Wypadki 11 miesięcy temu    20.06.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Przyborowo. Przyczyny pożaru dwóch busów nie są na razie znanePrzyborowo. Przyczyny pożaru dwóch busów nie są na razie znane fot. OSP Krobia

Początkowo do pożaru domu jednorodzinnego w Przyborowie jechali dzisiejsze nocy strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu oraz ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krobi i Pudliszkach. Przynajmniej takie zgłoszenie otrzymał dyspozytor KP PSP. Jeszcze w trakcie dojazdu okazało się, że pożarem objęty jest nie dom, ale samochody ciężarowe stojące w jego sąsiedztwie.

- Po naszym przybyciu na miejsce faktycznie okazało się, że palą się dwa pojazdy typu bus - były to pojazdy pomocy drogowej, robót drogowych. Na miejscu podane zostały prądy wody i piany w celu dogaszenia wraków, bo już w chwili zauważenia pożar był tak mocno rozwinięty, że praktycznie całe pojazdy był w ogniu - tłumaczy aspirant sztabowy Sebastian Kasperkowiak, dowódca zmiany Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

Spaleniu uległo wnętrze samochodów łącznie z oponami oraz przewożonym „na pace” ładunkiem, głównie farbami w wiadrach.

Strażacy, oprócz ugaszenia pojazdów przeszukali także pobliski budynek, czy ogień nie przeniósł się na jego konstrukcję

- Kilka osób przebywało w pomieszczeniach w chwili naszego przybycia. One opuściły mieszkanie szczytowe, które było bezpośrednio położone w sąsiedztwie palących się samochodów. Sprawdziliśmy, czy w tym pomieszczeniu nikt jeszcze nie pozostał - dodaje S. Kasperkowiak.

Na szczeście nikt nie ucierpiał. Przyczyny pożaru nie są na razie znane.

Czytaj również: przyjechał stopem, żeby ukraść komputer ze sklepu

Ilu mamy stulatków w powiecie?

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!