Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Za kilka dni rusza "Misja Kubuś - 200 km"

› Sport i rekreacja› Zapowiedzi ponad rok temu    4.06.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. Oficjalna zapowiedź imprezy

Kubuś Maliński z Gostynia ma sześć lat i zaledwie 10 kilogramów wagi. Cierpi na rzadką chorobę zespół Wolfa Hirschhorna. Mimo głębokiego upośledzenia jest pogodny, uśmiechnięty i lubi muzykę.

 

Potrzebne są fundusze na rehabilitację. Pomoc już zaoferował Rafał Przybył, który dla Kubusia chce pobiec 220 kilometrów w około 30 godzin. Rafał wyruszy 9 czerwca z Częstochowy o godz. 6.00. Trasa będzie wiodła przez kilkanaście miejscowości z przerwami na ciepłe posiłki i szybką regenerację. 10 czerwca około 12.00 przewiduje się metę na Świętej Górze.

- Chodzi o nagłośnienie akcji i pokazanie, że można połączyć przyjemne z pożyteczne - robiąc to, co się lubi, komuś pomóc - mówi Rafał Przybył.

Każdy może wspomóc akcję nie tylko kibicując na trasie, ale także przekazując dowolne fundusze na konto Fundacji „Przybył z Pomocą”, której Kubuś jest podopiecznym. Ideą jest, aby każdy zainteresowany przekazał 10 groszy za każdy przebyty przez Rafała kilometr, co daje 22 zł od osoby. Im będzie nam więcej - tym lepszą rehabilitację uda się załatwić! Numer konta: 75 1090 1258 0000 0001 3630 7546 (to subkonto stworzone specjalnie dla chłopca). 

Zobacz także, co będzie się działo niebawem w Piaskach. Zagrają dla Antosi. 

 

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Magda
ponad rok temu ocena: 100%  1
Brawo Rafał masz wielkie serce ♥
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji