Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Zabawy w wojnę

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    13.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Około 50 grup i stowarzyszeń wzięło udział w III Strefie Militarnej, która trwała 4 dni przy pałacu w Podrzeczu.

Zlot z roku na rok organizowany jest z coraz większym rozmachem. Ściąganych jest coraz więcej machin wojennych, pojawiają się nowe grupy prezentujące kolejne mundury. Jak zwykle uczestnicy zlotu bawili się rewelacyjnie. Na nudę nie mogli narzekać również zwiedzający. Stare czołgi, działa, samochody i motocykle wzbudzały zachwyt nie tylko wśród najmłodszych. Tatusiowie pod pretekstem pokazania maszyn dzieciom, po kryjomu starali się sprawdzić, jak dokładnie skonstruowany jest dany sprzęt. Prawdziwe oblężenie przeżywały strefy obok aren, gdzie odbywały się inscenizacje bitew.

Organizatorem zlotu był komitet, w skład którego wchodzili przedstawiciele trzech środowisk: Polskiego Klubu Kawaleryjskiego, Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych Wojsk II Rzeczpospolitej „Odwach” oraz Towarzystwa b. Żołnierzy i Przyjaciół 15. Pułku Ułanów Poznańskich. (gabi)

Zobacz więcej zdjęć z III Strefy Militarnej TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!