Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zabił pieszego

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    24.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Motocyklista z gminy Poniec, podczas tegorocznego zlotu motocykli w Krotoszynie potrącił dwójkę młodych mężczyzn. Zginął 22-latek z Krotoszyna. 15-letnia pasażerka motocykla walczy o życie.

Tegoroczny zlot motocykli w Krotoszynie rozpoczął się tragicznie. Był piątek, 20 sierpnia, około godz. 22.00. Wtedy na jednym ze skrzyżowań w Krotoszynie, przez ulicę przechodzili 22 - letni mieszkaniec Krotoszyna i 28-letni mieszkaniec Łąkocin. Nagle uderzył w nich jeden z uczestników imprezy, 27-letni mieszkaniec gminy Poniec, wiozący na motocyklu nastolatkę z Leszna. Wszyscy trafili do szpitala. Niestety, nie udało się uratować potrąconego mieszkańca Krotoszyna. O życie wciąż walczy 15-letnia pasażerka motocykla. Ciała porozrzucane były po drodze, na miejscu wypadku działali strażacy z jednostek OSP z powiatu krotoszyńskiego oraz PSP z Krotoszyna. Okoliczności i przyczyny wypadku bada policja i prokuratura. Trójce mężczyzn pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Na razie nie wiadomo, czy 27-latek, kierujący motocyklem był pijany. (far, AgFa)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!