Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Żadna firma nie złożyła oferty na rozbudowę. Co dalej?

› Aktualności ponad rok temu    8.08.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Pierwszy przetarg na rozbudowę szpitala się nie udałGostyń. Pierwszy przetarg na rozbudowę szpitala się nie udał fot. Tomasz Teodorczyk

Nie miały wybory władze powiatu gostyńskiego w kwestii przetargu na rozbudowę SP ZOZ w Gostyniu i musiały unieważnić całe postępowanie.

R E K L A M ABolsius

Powód? Bardzo prosty - żadnego przedsiębiorstwa nie zainteresowała inwestycja, na której realizację zaplanowano prawie 7 milionów złotych, bo chyba tak należy odczytywać fakt, że w terminie przewidzianym na składanie ofert nie wpłynęła ani jedna. Co dalej w takim razie?

Przypomnijmy: lwia część pieniędzy, które mają pójść na powstanie trzypiętrowego budynku pochodzi z dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. A tutaj obowiązują terminy. Powiat gostyński zobowiązał się rozbudować szpital do końca listopada przyszłego roku? Czy w związku z tym powiększenie placówki może nie dojść do skutku?

Ani rozbudowa ani dofinansowanie na chwilę obecną nie są zagrożone – zapewnia starosta gostyński Robert Marcinkowski.

Pani Genowefa potrzebuje krwi - pomóżmy jej!!!

Co władze powiatu mają zamiar zrobić, aby zainteresować inwestycją firmy? Z jakim wnioskiem zwróciły się do urzędu marszałkowskiego - czytaj w aktualnym wydaniu "Życia Gostynia".

Jaka wystawa stanęła przed szpitalem?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pacjent miś.
ponad rok temu ocena: 67%  2
Proponuję zająć się poziomem opieki w tym szpitalu, a raczej rzeźni a nie rozbudową. Masakra jakaś! !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ modry
ponad rok temu ocena: 67%  1
Mniejsze firmy budowlane nie rozbudują w tak krótkim czasie szpitala,więc nie startują w przetargu,a przekroczenie terminu to duże kary.Wielkie firmy nie biorą się za takie duperele-maja za mały zysk.Dla takich wartość przetargu musi wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset zl.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji