Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Zagrali „100 lat” na weselu w Gogolinie. Co jeszcze robili?

› Kultura i Rozrywka› Aktualności ponad rok temu    6.07.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 7 / 100%
A A A
Orkiestra dęta podczas koncertu na gostyńskim rynkuOrkiestra dęta podczas koncertu na gostyńskim rynku fot. A. Fajczyk

Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Gostyń, w gorący niedzielny wieczór, podsumowała kolejny sezon pracy. W tym celu opanowała gostyński rynek, aby zainteresowani mieszkańcy mogli usłyszeć przebojowe aranżacje muzykantów. Na repertuar lipcowego koncertu złożyły się światowe przeboje muzyki rozrywkowej, pop i muzyki filmowej. Orkiestra, którą dyrygował Piotr Kaczor, zagrała między innymi wiązankę przebojów z bajki "Król lew" oraz utwory znane z filmów „Ace Ventura” i „Siedmiu wspaniałych”.

Świetnym i bardzo kolorowym urozmaiceniem koncertu orkiestry były taneczne występy mażoretek "Big Bang Gostyń". Te dwie grupy artystów opanowały gostyński rynek tuż po powrocie z kilkudniowych wakacji w Kamieniu Śląskim. W przerwach koncertu zebrani widzowie mogli usłyszeć relacje wycieczki. Muzykanci opowiadali nie tylko o próbach i warsztatach, ale też o tym, jak jednego dnia mażoretki szykowały im śniadanie, jak zagrali młodej parze gromkie "100 lat" na weselu w Gogolinie (nie mogli sobie przecież odmówić, bo akurat jedli obiad w tej samej restauracji, gdzie odbywało się przyjęcie) i o koncercie na rynku w tym samym mieście. Można było usłyszeć wspomnienia ze spływu kajakowego, podczas którego orkiestranci podziwiali uroki ziemi opolskiej na trasie 12 kilometrów oraz o pobycie w aquaparku we Wrocławiu, który okazał się najmilej wspominaną przez najmłodszych atrakcją wyjazdu.

Zobacz, jak wyglądała gorąca integracja podczas pikniku w Kunowie i kto zawiózł prezenty do Domu Dziecka w Bodzewie?

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ SŁUCHACZ
  ponad rok temu 2
  LETNI ORKIESTRYNEK
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ orkiestrant
  ponad rok temu 1
  Dlaczego pani tak obraża tych ludzi pisząc o nich "muzykanci"?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji