Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aris
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zagrali najlepsi z Polski

› Sport i rekreacja› Piłka nożna ponad rok temu    13.06.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. S. Hajduk

Dobrą obsadę miał tegoroczny turniej piłkarski KANIA CUP 2019 U-11. Gospodarze rywalizowali m.in. z Lechem Poznań, Zagłębiem Lubin czy Pogonią Szczecin. Turniej zakończył się wygraną młodych piłkarzy Lecha, a gospodarze zajęli szóste miejsce. 
    Od początku ton rywalizacji nadawał Lech Poznań. Zwycięzca turnieju tylko w jednym meczu stracił punkty. Lech zremisował „w derbach” z Wartą Poznań 1 : 1. Na drugim miejscu uplasowało się Zagłębie Lubin. W tym doborowym towarzystwie dobrze radziła sobie Kania. Zespół Krzysztofa Pakosza rozpoczął turniej od wygranych z AP Reissa i Chrobrym Głogów. W kolejnych pojedynkach o punkty nie było tak łatwo i z siedmioma oczkami Kania zajęła szóste miejsce. - Nie jest łatwo zaprosić takie zespoły do Gostynia, dlatego bardzo się cieszę, że czołowe kluby przyjechały do Gostynia. Byliśmy świadkami ciekawych zawodów. Poziom piłkarki był naprawdę wysoki. Mimo młodego wieku zawodnicy pokazali, że myślą na boisku. Nasza drużyna nie odstawała od najlepszych ekip z Polski. Turniej pokazał, że idziemy w dobrym kierunku. Taki turniej to doskonała promocja naszego klubu i miasta. Organizacja turnieju nie byłaby możliwa bez wsparcia sponsorów. Dziękuję w imieniu klubu samorządom: powiatowemu i gminnemu oraz firmom: Avibio, Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu, Dekarstwo Antkowiak, Eurocash, Mann+Hummel, Sasclean, Pazoła S.C., Recykl S.A., Giacomo Conti, OSiR Gostyń, Makrom Krobia. Dziękuję za pomoc wolontariuszom i rodzicom – powiedział po turnieju koordynator MKS Kania Gostyń Krzysztof Michalski. 
Najpierw wędkowanie, poźniej zabawy z animatorem.

R E K L A M ABolsius Podstrona
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!