Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zahamowała, aby skręcić. Tak doszło do stłuczki 3 samochodów

› Wypadki 9 miesięcy temu    10.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Stłuczka 3 samochodów na ul. WrocławskiejGostyń. Stłuczka 3 samochodów na ul. Wrocławskiej fot. A. Fajczyk

Trzy pojazdy, w tym ciężarówka, zostały zniszczone w kolizji, do jakiej doszło dziś na ul. Wrocławskiej w Gostyniu.

Było przed godz. 13.00, a samochody poruszały się od centrum miasta w kierunku Ronda Biznesu. Kierowcy zapewniają, że jechali powoli.

Kierująca volkswagenem szukała podobno przyczepy z fastfoodem. Za nią jechała ciężarówka, a za TIR-em poruszał się fiat, należący do Starostwa Powiatowego w Gostyniu. Jeden z kierowców stwierdził, że odległość między pojazdami mogła wynosić ok. 20 m.

O Macieju - piłkarzu z Wisły Borek, ktory jest już po operacji - KLIK

Nagle młoda kobieta, kierująca volkswagenem zahamowała, aby skręcić w prawo. Była pewna, że gdzieś na placu przy budynku wydziału komunikacji gostyńskiego starostwa znajduje się budka z kebabem.

- Jechałem powoli, przed sobą miałem ciężarówkę. Nie było najmniejszych szans, żeby się zatrzymać. To były ułamki sekund. Metry przy takim tonażu szybko uciekają. Kiedy ciężarówka stawała, to już praktycznie uderzała, „siedziała” na volkswagenie. Ja z kolei uderzyłem w tył TIR-a - opowiada kierowca, który uszkodził przód służbowego fiata.

Dla żadnej z czterech osób, które uczestniczyły w zdarzeniu drogowym, nie wzywano karetki pogotowia. Na szczęście nie było to konieczne. Najbardziej przerażona była prowadząca volkswagena.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ kierowca
  9 miesięcy temu 2
  Przy prędkości 60 km/godz na przejechanie 16 mb potrzebuje 1 sekundy. A czasie 1 sekundy co można zrobic. Pojazd za pojazdem jedzie nie więcej 20 m. Jezeli jest większa odległośc to nastepuje wyprzedzanie. Odległośc pojazdu od pojazdu decyduje ile będziemy płacic za OC i ilu bedziemy mieć kalek. Fotoradary po likwidowali. Nie wiem komu to przeszkadzały, normalnemu kierowcy uważam , że nie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ AsertywnySympatyk
  9 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Brak wyobraźni. Dzień targowy i wyjechała śmietanka na drogę w poszukiwaniu kebaba po całodziennym polowaniu na targowisku. Więcej szczęścia niż rozumu, bo kierowca dużego zbyt szybko nie jechał. Sam chwile wcześniej mijałem „Panią z VW” i jej styl jazdy doprowadzał do dreszczy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji