Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Zakończono remont. Ale to nie wszystko

› Społeczeństwo miesiąc temu    11.07.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wyremontowana część świetlicy w BrzeziuWyremontowana część świetlicy w Brzeziu fot. Urząd Miejski w Gostyniu

Mniej więcej 123 tys. złotych kosztował kolejny etap remontu świetlicy wiejskiej w Brzeziu, który właśnie dobiegł końca. Do odrestaurowania pozostała część z sanitariatami oraz sala główna.

W ramach tegorocznej inwestycji w świetlicy wiejskiej zakończono prace związane z salą administracyjno socjalną. Wymalowano ściany, zamontowano nowe drzwi, grzejniki, oświetlenie, a także wykonano instalację wodno-kanalizacyjną. Na zlecenie gostyńskiego samorządu prace zrealizowała firma remontowo-budowlana z Brzezia.
 

- Dysponujemy dokumentacją na remont tej świetlicy, dlatego zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych, od początku zadanie realizuje wykonawca wyłoniony w drodze przetargu - informuje Mariusz Konieczny - naczelnik wydziału inwestycji w gostyńskim magistracie.
 

Przypomnijmy, że to kolejny etap remontu świetlicy w gm. Gostyń. W poprzednich latach m.in. wybudowano instalację kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania i elektryczną, wymieniono także stolarkę okienną i drzwiową. Do odrestaurowania pozostały sanitariaty oraz część główna, czyli duża sala. To zaplanowano na kolejne lata.

Czy dalszy ciąg remontu świetlicy w Brzeziu odbędzie się w 2021 roku? O tym zdecydują radni przy planowaniu budżetu na przyszły rok.

 

- Zadanie jest wykonywane ze środków bieżących, dokładanych co roku. Inwestycja związana z modernizacją świetlicy w Brzeziu jest wykonywana dodatkowo. Środki przeznaczane na Brzezie są znacznie niższe niż pieniądze, jakie pochłania remont świetlicy w Sikorzynie - wyjaśnia naczelnik Konieczny.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!