Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Założył lokatę i wygrał auto

› Społeczeństwo ponad rok temu    10.01.2019
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Główna nagroda już w rękach nowego właściciela Gostyń. Główna nagroda już w rękach nowego właściciela  fot. M. Mruk

W siedzibie Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu odbyło się dziś spotkanie, na którym wręczono nagrody i podsumowano loterię SGB „Zima 2018”. Jeden ze szczęśliwców pojechał do domu nowym samochodem.

 

Warunkiem wzięcia udziału w loterii było założenie lokaty o wartości minimum 500 złotych na okresu sześciu miesięcy. Dodatkową korzyścią, oprócz oprocentowania, było właśnie wzięcie udziału w losowaniu nagród. Tą główną był opel crossland, który trafił do Rafała Nowackiego z Głuchowa, gm. Pogorzela. Dwunastu laureatów otrzymało nagrody drugiego stopnia, czyli grille elektryczne.

Informację o wygraniu samochodu, przekazano panu Rafałowi przed świętami Bożego Narodzenia. Dziś kluczyki przekazał mu prezes PBS w Gostyniu, Marek Banaszak.

- Cieszymy się, że nasi klienci wygrywają takie wartościowe nagrody i zapraszamy wszystkich innych do korzystania z naszych lokat i usług – mówił prezes M. Banaszak.

Czytaj także: Twoje dziecko wyjeżdża na ferie? Możesz zgłosić autokar do kontroli.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ czytelnik
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Brawo Rafał
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji