Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zamyślił się za kierownicą

› Wypadki ponad rok temu    3.03.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Piaski - Grabonóg. Przed godz. 10.00 w niedzielę na skrzyżowaniu przy drodze Gostyń - Grabonóg zderzyły się dwa samochodyPiaski - Grabonóg. Przed godz. 10.00 w niedzielę na skrzyżowaniu przy drodze Gostyń - Grabonóg zderzyły się dwa samochody fot. A. Fajczyk

Niedzielne przedpołudnie (03.03), które powinno być raczej sielankowe i spokojne, zakończyło się dwoma kolizjami.

Do pierwsze zdarzenia drogowego doszło ok. godz. 9.50 w Grabonogu, a ściślej - na skrzyżowaniu szosy prowadzącej z Gostynia do Grabonogu z boczną drogą w kierunku Piasków.

Kierujący oplem astra, jechał boczną drogą od Piasków w stronę drogi Gostyń-Grabonóg. Na prawidłowo oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa prowadzącemu samochód citroen berlingo, Doprowadził w ten sposób do zderzenia bocznego obu pojazdów. Zniszczony jest przód opla, wgniecione zostały drzwi w citroenie.

TUTAJ CZYTAJ o dzisiejszym pożarze w domu jednorodzinnym w Starym Gostyniu

Pracujący na miejscu policjant ustalił, że kierowcy oby samochodów byli trzeźwi. W citroenie z kierowcą podróżowała jeszcze pasażerka. Żaden z uczestników zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń, nie żądali pomocy medycznej. Kierowca opla tłumaczył, że się zagapił. Jako sprawca kolizji otrzymał mandat karny.

Zgłoszenie o drugiej kolizji dyżurny KPP w Gostyniu otrzymał ok. godz. 11.25. Zdarzenie miało miejsce na stacji paliw w Piaskach. Zderzyły się dwa osobowe samochody. Najprawdopodobniej jeden z kierowców (sprawca) był nietrzeźwy. Czynności policji w ustalaniu okoliczności i przyczyn kolizji wciąż trwają.

Kto "z naszych" jest na liście najbogatszych Polaków 2019 r.? - KLIK

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Hr
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  I znowu bmw
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji