Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zapalił się samochód

› Aktualności ponad rok temu    8.05.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Pogorzela. Na drodze Głuchów - Pogorzela w płomieniach stanął samochódPogorzela. Na drodze Głuchów - Pogorzela w płomieniach stanął samochód fot. OSP Pogorzela

Pech prześladował mieszkańca gminy Pogorzela już od majówki. Na drodze Głuchów - Pogorzela zapalił się samochód osobowy. - Jechałem do Pogorzeli, aby zdobyć części do ciągników, które zepsuły mi się podczas majówki... . A po drodze mój samochód stanął w ogniu - mówił kierowca spalonego Audi.

Na miejsce zdarzenia (6.04), godz. ok. 12.40 zadysponowano w sumie 3 zastępy: 1 JRG z Gostynia i 2 wozy z OSP z Pogorzeli. Kiedy strażacy dotarli na miejsce, przód auta był już kompletnie spalony. Natychmiast w natarciu podali dwa prądy wody.

- W trakcie jazdy zapaliła się komora silnika. Kierujący autem rozpoczął akcję gaśniczą, korzystając z podręcznego sprzętu gaśniczego, jednak akcja nie powiodła się. Płomienie ugasili dopiero strażacy OSP Pogorzela, którzy dotarli na miejsce jako pierwsi - powiedział kpt. Marcin Nyczka, rzecznik prasowy KP PSP Gostyń.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!