Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zapaliło się poddasze, część dachu i trociny

› Społeczeństwo ponad rok temu    20.08.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Nieznane są przyczyny pożaru, który wybuchł 20 sierpnia w budynku gospodarczym w Poniecu.

 

Około godziny 12.50 dyżurny straży pożarnej  w Gostyniu, otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w jednej z  ponieckich firm produkcyjnych. 

Zapaliła się część dachu, poddasze i znajdujące się w środku trociny. Dzięki szybkiej reakcji pracowników firmy, ogień został ugaszony. Wysłano 3 zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Gostynia i zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Ponieca.

Na miejscu strażacy sprawdzili kamerami termowizyjnymi, czy ogień nie przedostał się do innej części budynku. Dodatkowo zabezpieczono miejsce przed ponownym pojawieniem się ognia. Nie zanotowano żadnych strat.

Pracownicy firmy zadziałali, rozwijając węże i ugaszając pożar w zarodku. My tylko dokładnie sprawdziliśmy miejsce, polaliśmy je wodą, obejrzeliśmy budynek kamerą termowizyjną i nie było żadnego zagrożenia. Szybka interwencja pracowników dużo dała - mówi kpt. Marcin Nyczka, oficer prasowy KP PSP w Gostyniu.

Czytaj takżeChłopak z rocznika 2001 miał w wydychanym powietrzu prawie 0,5 promila alkoholu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!