Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zaplecze w Babkowicach będzie jesienią

› Aktualności ponad rok temu    5.02.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Trzeci etap modernizacji w Babkowicach zaplanowany jest  na 2016 rokTrzeci etap modernizacji w Babkowicach zaplanowany jest na 2016 rok fot. I. Skorzybót

Na początku stycznia uroczyście otwarto wyremontowaną salę w świetlicy wiejskiej w Babkowicach. To jednak nie koniec prac w tym obiekcie. Zakończenie modernizacji całego obiektu i terenu wokół planowane jest na 2016 rok. Mieszkańcy chcieliby jednak, aby prace przyśpieszyć. Nie ma się im, oczywiście, co dziwić – świetlica jest wsi bardzo potrzebna. Jednym z największych problemów jest aktualnie brak kuchni. Utrudnia to organizację zaplanowanych imprez. Konieczne jest zamówienie cateringu. Z drugiej jednak strony są racje wójta, który zauważa, że Babkowice nie są jedyną wsią w gminie, a w kolejce czekają ważniejsze inwestycje. Aktualnie projektowane jest zaplecze świetlicy. Pomieszczenia muszą być też przystosowane do osób niepełnosprawnych. Chodzi właśnie o kuchnię i sanitariaty. – Kiedy projekt będzie gotowy, przystąpimy do realizacji. O kosztach na razie nie mówię. Planuję na ten cel około 100 000 zł. Prosiłbym, żeby się niespecjalnie denerwować. Wykonamy w tym roku to, co zapowiadałem – podkresla wójt Stanisław Krysicki. Wczesną jesienią obiekt będzie miał zaplecze – obiecuje Stanisław Krysicki. Więcej czytaj w Życiu Gostynia.


 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!