Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Zapraszamy na otwarty trening z gostyńską szkołą tańcaPatronat

› Kultura i Rozrywka 2 miesiące temu    28.04.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Arch. szkoły tańca

Wstań z kanapy, wyłącz telewizor i weź udział w darmowym treningu Zumby, zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Zapraszają: Szkoła Tańca Desperado i tygodnik „Życie Gostynia”.

 

Zajęcia odbędą się bez wychodzenia z domu.

- Od 14 lat jesteśmy w Gostyniu stacjonarnie, teraz przyszedł czas na zajęcia online. Bez względu na wiek, umiejętności i na to, czy nas znacie, czy nie – zachęca Joanna Kaczor, właścicielka szkoły tańca.

Otwarte, bezpłatne zajęcia odbędą się w środę – 29 kwietnia – o godz. 19.00 na profilu facebookowym „Szkoła Tańca Desperado”.

Dlaczego warto wziąć udział?

- By nie zwariować, pozostać w formie, zachować pozory normalnego życia, walczyć z nudą i czarnymi myślami, by dać sobie odrobinę pozytywnej energii i uśmiechu. Taniec gwarantuje nam spełnienie tych wszystkich punktów. Zostań w domu i tańcz razem z nami – zachęca Joanna Kaczor.

e-wydanie gazety Życie Gostynia

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!