Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zaprezentowali swoich kandydatów

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    9.10.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KWW Gmina Pępowo Razem

Komitet Wyborczy Gmina Pępowo Razem zorganizował festyn wyborczy z przesłaniem „Powstanie Wielkopolskie bramą do wolności. Święto ulicy Powstańców Wielkopolskich”. Głównym celem imprezy była prezentacja kandydatów do samorządu gminy Pępowo i ich programu wyborczego.

 

Podczas festynu na scenie pojawił się zespół „Tacy nie inni” z repertuarem czerpiącym z wojskowych i patriotycznych utworów podanych w nowoczesnej aranżacji. Z krótkim referatem na temat genezy i przebiegu Powstania Wielkopolskiego wystąpił dr Romuald Krzyżosiak. Ponadto wystąpili „Semplicze” oraz kapela „Piaskowianie”.

Dla mieszkańców przygotowano też inne atrakcje. W namiocie historycznym zorganizowano okolicznościową wystawę, grupa Runaway Polski Uciekinier przygotowała tor do zabaw sprawnościowych dla najmłodszych. Były też dmuchańce. Uczestników festynu kandydatki do rady częstowały kawą i plackiem.

Marian Poślednik, ubiegający się o fotel wójta przedstawił na scenie kandydatów do rady gminy oraz popieranego przez członków komitetu kandydata do Rady Powiatu Gostyńskiego Szymona Jakubowskiego. Senator stwierdził, że ponownie walczy o stanowisko włodarza gminy, bo sprawy lokalne cały czas są mu najbliższe. 

O imprezie przeczytasz też w bieżącym Życiu Gostynia. 

Zobacz także: Sąd przyznał im rację.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!