Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zasnął za kierownicą i „usiadł” na latarni

› Wypadki 8 miesięcy temu    2.01.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Niefortunnie zaczął się nowy 2020 rok dla kierowcy z powiatu krotoszyńskiego. Wjeżdżając do Gostynia autem marki Renault Clio uderzył w znak i latarnię.

Do zdarzenia drogowego doszło 2 stycznia ok. godz. 7.50. Samochodem osobowym renault clio ul. Jana Pawła II w Gostyniu jechał młody mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego. Zmęczenie sprawiło, że zasnął za kierownicą i zjechał na lewe pobocze. Uderzył najpierw w znak, a później w przydrożną latarnię. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy. Prowadzącemu auto nic się nie stało, pomoc medyczna nie była konieczna.

Zdarzenie zakończyło się przyznaniem prowadzącemu auto mandatu karnego w wysokości 300 zł, zarobił też 6 punktów karnych.

Samochód osobowy jechał zbyt szybko i zniszczył 2 słupki - KLIK

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Autka
  8 miesięcy temu 1
  Może chciał zamienić na nowszy model za płotem
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji