Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Zatrudnij się w powiecie

› Aktualności ponad rok temu    9.04.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. I. Skorzybót

W jednostkach powiatu gostyńskiego ogłoszono dwa konkursy na stanowiska urzędnicze: w wydziale promocji oraz PCPR. - Mimo nowych naborów, w kadrach powstaną oszczędności. Na skutek łączenia zadań i stanowisk, przy czterech powstałych w ostatnim czasie wakatach, zatrudnieni zostaną tylko dwaj pracownicy – tłumaczy starosta Robert Marcinkowski.

Taką decyzję podjęto po tym, jak dwie pracownice PCPR rozpoczęły pracę na stanowiskach kierowniczych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piaskach oraz w DPS Chumiętki, jedna z pracownic starostwa rozpocznie pracę na zwolnionym w wyniku przejścia na emeryturę stanowisku w Powiatowym Urzędzie Pracy, a druga obejmie funkcję kierownika Zespołu Obsługi Szkół w Piaskach.

Nowy pracownik będzie zatrudniony w Biurze Promocji i Rozwoju powiatu. Natomiast koordynator ds. rodzinnej pieczy zastępczej zadba m. in.: o wsparcie w realizacji zadań przez rodziny zastępcze, przygotowanie planów pomocy dzieciom, zorganizuje dostęp rodzin zastępczych do specjalistycznej pomocy lub zapewni opiekę w sytuacji, kiedy nie będzie mogła jej udzielić rodzina zastępcza.

Dokumenty wraz z niezbędnymi załącznikami potwierdzającymi kwalifikacje można składać do 10 kwietnia. Warto dodać, że w najbliższym czasie powstanie też wakat na stanowisku kierownika Biura Promocji i Rozwoju. Pełniący tę funkcję Michał Listwoń zostanie powołany na zastępcę burmistrza Krobi. Starosta poinformował, że najprawdopodobniej ogłosi konkurs na to stanowisko. Więcej w Życiu Gostynia.

 

Czytaj, kto objął wolne stanowisko  urzędnicze ds. komunikacji społecznej i promocji w gostyńskim magistracie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!