Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zatrzymali ich dopiero Niemcy. Poznański piąty w MŚ

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    19.07.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. zas. D. Poznański

Dominik Poznański zajął z Mikołajem Miszczukiem piąte miejsce w Plażowych Mistrzostwach Świata U-19. Polska para walkę o wejście do strefy medalowej przegrała z Niemcami.

Polscy siatkarze dobrze rozpoczęli Plażowe Mistrzostwa Świata U-19 w Chinach. Wygrali swoją grupę i awansowali do 1/8. W tej fazie rywalizacji zmierzyli się z Australijczykami. Pojedynek z parą Nicolaidis/Takken do łatwych nie należał i zakończył się tie-breakiem, który Polacy wygrali do 12. W meczu o wejście do najlepszej czwórki turnieju duet Poznański/Miszczuk zmierzył się z parą Pfretzschner/John. Polacy przegrali dwa sety do 14 i pożegnali się z turniejem, natomiast para z Niemiec zdobyła w tym turnieju srebrny medal. - Daliśmy z siebie, to co mogliśmy. Graliśmy dobrze, lecz nie na tyle żeby zatrzymać bardzo równo grających Niemców - powiedział po ćwierćfinale MŚ U-19 wychowanek Kaniasiatki Gostyń Dominik Poznański. Więcej o Plażowych Mistrzostwach Świata U-19 w najbliższym wydaniu Życia Gostynia. 

Ten sukces przejdzie do historii gostyńskiego kolarstwa.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!