Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Zatrzymani, przeszukani. Mogą skończyć w więzieniu

› Z policji ponad rok temu    15.03.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 4 / 50%
A A A
 fot. fotolia.com

Ponad 400 porcji amfetaminy, 38 tabletek ekstazy i kilka gramów marihuany znalazła gostyńska policja w samochodzie i mieszkaniu zatrzymanych mężczyzn, handlujących narkotykami. Grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Policjanci z wydziału kryminalnego KPP w Gostyniu wpadli na trop dilerów na podstawie własnych ustaleń. Z informacji jakie posiadali funkcjonariusze wynikało, że dwaj mężczyźni: 19 i 25-latek w środki odurzające i substancje psychoaktywne zaopatrywali się w różnych dyskotekach, a następnie rozprowadzali je w powiecie gostyńskim. Kryminalni, gdy tylko potwierdzili te informacje i wcześniejsze ustalania, przystąpili do działania.

Budynek po pożarze do rozbiórki - KLIK

Efekt był taki, że zatrzymali podejrzewanych o handel narkotykami. Podczas przeszukania mieszkania, pomieszczeń gospodarczych i samochodu jednego z nich, znaleźli amfetaminę, marihuanę i tabletki ekstazy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania i handlu narkotykami. W trakcie przesłuchania przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. Za swoje zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Miejscowy prokurator wobec jednego z dilerów zastosował dozór policyjny i poręczenia majątkowego. - Dzięki skutecznym działaniom policjantów na lokalny rynek nie trafi ponad 400 porcji amfetaminy, 38 tabletek ekstazy i 20 działek marihuany - informuje Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Dlaczego widok nagiej kobiety w saunie tak oburzył mężczyznę? - TUTAJ

+ 2 głosów: 4 (50%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Si
ponad rok temu ocena: 0%  5
Matejko ale ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Kąsekwecje z tego będą większe niż na komendzie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kaziu
ponad rok temu 4
Matejko kto to? Czy to T. A
~ belfer
ponad rok temu ocena: 75%  3
Ale nota z ortografii po niżej zera
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 0%  2
Pozdrowienia dla Mateusza R
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ....jjjj.....
ponad rok temu 1
porcja amfetaminy to 1 tłusty węgorz ,czy taki mały szczurek do wciągnięcia? a może gram - można dokładniej to określić ? Nie czepiam się ale skoro jest 38 tabletek/kilka gram (kilka to już co najmniej 2 g)marihuany to ile to jest porcja?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji