Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zbyt szybka jazda skończyła się w rowie

› Z policji 9 miesięcy temu    14.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Janiszewo gm. Poniec. Wypadek w okolicach JaniszewaJaniszewo gm. Poniec. Wypadek w okolicach Janiszewa fot. OSP Poniec

Jako wypadek gostyńska policja zakwalifikowała zdarzenie drogowe, do którego doszło w okolicy Janiszewa, w gm. Poniec.

Dzisiejszej nocy, dokładnie kilka minut po północy (14.12) służby: straż, ekipa ratownictwa medycznego oraz policja zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym w okolicy Janiszewa.

Od strony Leszna w kierunku wioski poruszał się renault megan z 5 podróżującymi. Auto prowadziła 21-mieszkanka powiatu gostyńskiego. Jak informuje gostyńska policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni. Wpadła w poślizg i uderzyła w przydrożną skarpę. Auto znalazło się w rowie, z rozbitym przodem.

Do zdarzenia zadysponowano między innymi jednostki straży pożarnej: JRG z Gostynia i OSP z Ponieca. Na miejscu jednostki zastały rozbity samochód i przytomnych podróżujących.

Strażacy udzielili uczestnikom zdarzenia kwalifikowanej pierwszej pomocy, odłączyli akumulator w samochodzie. Poza tym ich zadaniem było zabezpieczenie i oświetlenie miejsca zdarzenia.

Zespół ratownictwa medycznego postanowił, że dwie osoby z jadących samochodem zostaną przewiezione do szpitala. Udało nam się ustalić, że dłuższej hospitalizacji potrzebuje jedna z nich, u której stwierdzono wstrząśnienie mózgu.

Gostyńska policja będzie prowadzić czynności dokładnie wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Wstępnie ustalono, że kierująca była trzeźwa.

Do bazy ekipy strażackie oraz policja wróciły po 1,5 godzinie.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!