Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zderzenie na niebezpiecznym zakręcie. Droga zablokowana przez kilka godzin

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    9.11.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Godurowo. Po zderzeniu samochód ciężarowy stanął w poprzek jezdni całkowicie ją blokując. Usuwanie skutków zdarzenia ma potrwać kilka godzinGodurowo. Po zderzeniu samochód ciężarowy stanął w poprzek jezdni całkowicie ją blokując. Usuwanie skutków zdarzenia ma potrwać kilka godzin fot. Agata Fajczyk

Prawdopodobnie przez kilka godzin zablokowana będzie droga krajowa nr 12 na wysokości Godurowa, trasa Gostyń-Borek Wielkopolski. Około godziny 08. doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki-lawety.

Zakręt w Godurowie, na granicy dwóch gmin: Piaski i Borek Wielkopolski okazał się niebezpieczny dla kierowcy kia Carens, który najechał na lawetę. Kierowca osobówki, który jechał od strony Borku został ranny. Na miejscu zajęli się nim ratownicy medyczni. Trafił do szpitala. Ciężarówka, ktora poruszała się z kierunku Gostynia, pod wpływem zderzenia stanęła w poprzek drogi i całkowicie ja zablokowała.

– Na szosie czeka strażaków dużo pracy związanej ze sprzątaniem, będziemy zajęci przez kilka godzin – mówi młodszy brygadier Michał Pohl, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

Przejazd z Piasków przez Godurowo w kierunku Jarocina przez kilka godzin będzie zablokowany. Kierowcy mogą poruszać się objazdem przez Michałowo i Drogoszewo.

[AKTUALIZACJA godz. 11.20]

Droga krajowa nr 12 wciąż jest zablokowana. Jadący z Jarocina  w kierunku Gostynia mogą skręcić w Dąbrówce do Zalesia.

[AKTUALIZACJA godz. 14.15.]

Służbom udało się już usunąć skutki porannego zdarzenia. Droga jest przejezdna dla ruchu.

Ilu naszych policjantów poszło na zwiolnienia lekarskie?

Jak wpadł "pachnący" włamywacz?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Jaro
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  To miejsce jest niebezpieczne a kierowcy nie stosują się do znaków drogowych. Nie wiem czy w ogóle jest znak o niebezpiecznych zakrętach od strony Borku
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xxx
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  A gdzie było łosp godurów zdarzenie pod nosem a ich ani jednego ani slicznego wozu
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji