Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zderzenie osobówki z beczkowozem. Kierująca w szpitalu

› Wypadki 9 miesięcy temu    25.09.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Krobia. Samochód osobowy peugeot  uderzył w tylne koło beczkowozuKrobia. Samochód osobowy peugeot uderzył w tylne koło beczkowozu fot. A. Fajczyk

Samochód osobowy uderzył w beczkowóz w Krobi, na ul. Miejsko-Góreckiej. 24-letnia kobieta z gm. Poniec, kierująca osobówką trafiła do szpitala.

Dzisiejsza pogoda - nisko wiszące chmury niebo i mżawka wymaga od kierowców szczególnej ostrożności. Widoczność jest bardzo utrudniona, dodatkowo nawierzchnia jezdni jest śliska. Około godz. 17.15 na łuku ul. Miejsko-Góreckiej, kierująca peugeotem podczas wymijania ciągnika rolniczego z zaczepionym beczkowozem, uderzyła w tylne koło beczkowozu.

Do działań zadysponowano zastęp OSP z Krobi oraz zastępy JRG w Gostyniu. Kiedy na miejsce dojechali strażacy - ochotnicy kierująca peugeotem 206 okazało się, że poszkodowaną jest prowadząca „osobówkę”. Była przytomna, przebywała na zewnątrz zniszczonego samochodu. Uskarżała się na ból kręgosłupa i nogi. Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego zdecydował, że karetka odwiezie poszkodowaną do szpitala w Gostyniu na dalsze badania.

Ul. Miejsko-Górecka jest nieprzejezdna. Na miejscu czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci z gostyńskiej drogówki. Wstępnie wiadomo, że pojazdy poruszały się w przeciwnych kierunkach. Kierowca ciągnika rolniczego wyjaśnił, że na łuku drogi poczuł uderzenie, usłyszał huk. Obejrzał się i zobaczył, że w  tylne koło beczkowozu uderzył samochód osobowy. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

CZYTAJ - bez pasów, ale z alkoholem we krwi
 

[AKTUALIZACJA  26. 09 godz. 14.00]

Policjanci zdarzenie drogowe w Krobi zaliczyli do kategorii kolizji. 
Sprawczynią okazała się kierująca peugeotem i została ukarana mandatem 250 zł i 6. punktami. Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Następnie uderzyła w koło beczkowozu.
 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!