Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aris
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zderzenie z szynobusem. Trzy osoby w szpitalu

› Z policji ponad rok temu    25.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Do wypadku doszło w powiecie wolsztyńskimDo wypadku doszło w powiecie wolsztyńskim fot. Łukasz Rogalski / Na Temat-Tygodnik Nadobrzański

W niedzielę 23 września doszło do wypadku na przejeździe kolejowym między Gościeszynem i Adamowem (powiat wolsztyński). W zdarzeniu brali udział mieszkańcy powiatu gostyńskiego – w tym 7-letnie dziecko.

 

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1

Ze wstępnych ustaleń policji wolsztyńskiej wynika, że około godziny 17.30 kierujący seatem ibizą (26 l.) wjeżdżając na przejazd kolejowy, nie zachował szczególnej ostrożności podczas jazdy i doprowadził do zderzenia z przejeżdżającym szynobusem.

Na miejscu pojawili się wolsztyńscy policjanci z Wydziału Prewencji oraz funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Kryminalnego. Obsłudze i pasażerom szynobusu nic się nie stało. Inaczej sprawa ma się z kierującym i dwoma pasażerami seata.

Mieszkańca powiatu gostyńskiego z 26-letnią kobietą i 7-letnim dzieckiem przewieziono do szpitala. Okazało się, że doznali oni obrażeń wielonarządowych, m.in. złamań i krwotoków. Ustalono też, że maszynista szynobusu był trzeźwy a od kierowcy samochodu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Policjanci z Wolsztyna wyjaśniają przyczynę i okoliczności zdarzenia.

 

/źródło: KPP w Wolsztynie

CzytajPolicjanci szybko doszli kim jest złodziej

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ modry
  ponad rok temu 3
  o Obserwatora.Ale z pana ponury człowiek.W sposób humorystyczny pragnę pokazać głupotę i zwyczaje Polaków,idiotyczne i śmieszne wiadomości podane przez redaktorów jak to czynią w serialu "Rodzina Kiepskich"Pan jakoś zbyt poważnie podchodzi do głupoty wyrażanej często w mediach.Chyba ciężko żyje się panu na tym pięknym świecie.Życzę więcej uśmiechu na długie jesienne i zimowe wieczory.Serdecznie pozdrawiam.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ obserwator
  ponad rok temu 2
  Modry.. I wszystko jasne.. Twoje wywody pod roznymi artykulami daja naprawde do myslenia.. ufff..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ modry
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Wydaje się,że najważniejszą wiadomością jest to,że motorniczy był trzeżwy.Prawdopodobnie,gdyby był pod wpływem alkoholu,zatrzymałby szynobus przed samochodem.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji