Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Ze swoim filmem walczą o europejski finał

› Społeczeństwo› Ze szkół miesiąc temu    3.06.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 7 / 100%
A A A
Skoraszewice. Trzy uczennice szkoły podstawowej rywalizuję w grupie wiekowej 14 - 16 latSkoraszewice. Trzy uczennice szkoły podstawowej rywalizuję w grupie wiekowej 14 - 16 lat fot. Team "KWIATUSZKI" SP w Skoraszewicach

Martyna Przewoźna, Beata Waleńska i Alicja Gieczewska - trzy uczennice Szkoły Podstawowej w Skoraszewicach pod kierunkiem opiekun zespołu Weroniki Jankowskiej z sukcesami biorą udział w trzeciej edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego.

„KWIATUSZKI”, bo tak nazwały swój team nastolatki pomyślnie przeszły już dwa etapy konkursu. Zespół doszedł już do finału krajowego, a teraz walczy o zwycięstwo i możliwość dalszej rywalizacji na szczeblu europejskim.

W ramach finałowego etapu dziewczyny miały za zadanie przygotować dwuminutowy filmik o problemach z jakimi młodzież spotyka się w swoim regionie. Uczennice skoraszewickiej podstawówki postanowiły podjąć temat bardzo ważny nie tylko dla ich środowiska, ale właściwie dla całej społeczności powiatu gostyńskiego - wykluczenia komunikacyjnego.

- Liczy się każdy głos, bo dzięki wam drodzy czytelnicy możemy osiągnąć wymarzony sukces a przy okazji problem, o którym mówimy w filmie zostanie usłyszany - mówią Martyna, Beata i Alicja.

Głosowanie odbywa się poprzez stronę Europejskiego Konkursu Statystycznego. Wystarczy tylko przyznać liczbę gwiazdkę (w zależności od tego, jak bardzo produkcja się podoba) pod danym filmem - link do głosowania TUTAJ.

Głosowanie trwa do 9 czerwca.

Zobacz również: samorządowcy sięgnęli do własnych kieszeni

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!