Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zgłoś kandydatury, jeszcze masz czas

› Społeczeństwo ponad rok temu    29.03.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. gostynska.pl

W Biurze Rady Miejskiej w Gostyniu, mieszczącym się na parterze gostyńskiego ratusza, można zgłaszać kandydatury do nagrody gminy Gostyń „Laur Gostynia”. Termin mija 15 kwietnia.

„Laur Gostynia” jest najwyższą nagrodą przyznawaną przez radę za wybitne osiągnięcia w zakresie działalności kulturalnej, sportowej, badań regionalnych, przedsiębiorczości, promowania Gostynia w kraju i za granicą, realizacji idei wolontariatu i pracy społecznej na rzecz mieszkańców gminy Gostyń. Nagroda może być przyznana w kategorii indywidualnej lub zespołowej.

Odszedł najstarszy mieszkaniec krobskiej ziemi - TUTAJ

Kandydatury z uzasadnieniem mogą zgłaszać komisje branżowe rady miejskiej, organizacje i stowarzyszenia, działające na terenie gminy, burmistrz Gostynia, a także rady sołeckie i osiedlowe.

Pod wnioskiem powinna być podpisana grupa 4 radnych oraz grupa przynajmniej 15 mieszkańców.
Zgłoszone kandydatury muszą być opatrzone stosownym uzasadnieniem zawierającym podstawowe informacje o kandydacie, dane zgłaszających, a w przypadku stowarzyszeń także wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego. Do wniosku należy dołączyć pisemną zgodę kandydata. Wnioski analizowane będą przez komisję w składzie - Przewodniczący Rady Miejskiej w Gostyniu, wiceprzewodniczący rady miejskiej oraz przewodniczący komisji stałych rady miejskiej. Komisja przedstawi projekt uchwały w sprawie przyznania nagrody. Jednak gostyńscy rajcy mogą zdecydować o nieprzyznaniu nagrody w danym roku kalendarzowym.

Przypomnijmy - w 2017 roku były dwie propozycje: Armia Małego Oskara oraz Stowarzyszenie Dom Europejski. Wnioski analizowała komisja w składzie: przewodniczący i wiceprzewodniczący rady miejskiej oraz przewodniczący komisji stałych. Nagrodę ostatecznie przyznano Stowarzyszeniu Dom Europejski.

Szczegółowy regulamin przyznawania „Lauru Gostynia” można znaleźć na stronie www.gostyn.pl.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!