Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Ziuk, Komendant, Marszałek

› Kultura i Rozrywka› Relacje ponad rok temu    6.04.2018
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. red.

W sali wystaw czasowych Muzeum w Gostyniu, przy ul. Kościelnej 5 otwarta jest wystawa poświęcona Józefowi Piłsudskiemu. Zwiedzać ją można od wtorku do soboty. Czynna będzie do 3 maja 2018 r. Wystawę zainaugurował Robert Czub dyrektor Muzeum, a w czasy bliskie Marszałkowi zwiedzających wprowadził dr Eugeniusz Śliwiński. Pomysłodawcą i wykonawcą ekspozycji jest Stowarzyszenie Oficerów Rezerwy 69. Leszczyńskiego Pułku Przeciwlotniczego im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota” i Garnizon Leszno.

Godziny otwarcia wystawy:

wtorek, piątek 10.0018.00

środa czwartek 8.00-15.00

sobota 9.00-14.00

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ co tam jest?
ponad rok temu ocena: 50%  3
Są informacje o jego działalności w bojówkach Polskiej Partii Socjalistycznej? Ile Polaków wtedy zabili i ile Polakom ukradli pieniędzy? Może o zamachu stanu na legalne władze, wprowadzeniu dyktatury, mordach politycznych czy obozach koncentracyjnych dla przeciwników politycznych? Czy może jest tylko mitologia budowana już za jego życia, która z prawdą nie ma wiele wspólnego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ??
ponad rok temu 2
THEK: jak kulą w płot. Piłsudski jako austriacki i niemiecki agent raczej przed tym nas nie chciał ratować. Na szczęście wówczas w Polsce były inne siły polityczne, dzięki którym Polska mogła się odrodzić.
~ THEK
ponad rok temu ocena: 0%  1
Kogo trzeba było zabić zabił, kogo obrabować obrabował - może tak a może nie. Ważne jest to że stworzony został mit na którym można było zbudować wolność i polskie państwo i to się udało, dzięki temu teraz nie piszemy w Deutsche Zeitung tylko na polskim portalu. Jak chciałeś zabłysnąć hejtem to sorry, może innym razem.