Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zjednoczeni mają nowego trenera

› Sport i rekreacja› Piłka nożna ponad rok temu    30.12.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Dariusz Olejniczak poprowadzi w rundzie wiosennej drużynę seniorów Zjednoczonych Pudliszki. Przed nowym trenerem klubu z Pudliszek zarząd postawił zadanie utrzymania zespołu w klasie okręgowej. 

Sezon 2018/2019 seniorzy Zjednoczonych Pudliszki rozpoczynali z Andrzejem Loksiem. Niestety pod wodzą tego trenera zespół spisywał się bardzo słabo. Narastały problemy a ich kulminacja nastąpiła w 11. kolejce. Zjednoczeni nie pojechali na mecz do Czempinia. Po tej sytuacji trener Andrzej Lokś został zwolniony, a pierwszy zespół do końca rundy jesiennej prowadzili Tomasz Antkowiak i Roman Gronowski. Pod wodzą tego duetu zespół radził sobie bardzo dobrze. Z pięciu spotkań Zjednoczeni wygrali cztery i zajmują po rundzie jesiennej 13. miejsce. Mimo propozycji Tomasz Antkowiak i Roman Gronowski nie poprowadzą seniorów w rundzie wiosennej, ponieważ skupią się na pracy z młodzieżą w Pudliszkach. W związku z tym zarząd Zjednoczonych powierzył prowadzenie seniorów w rundzie rewanżowej Dariuszowi Olejniczakowi. Nowy trener Zjednoczonych prowadził ostatnio seniorów Zawiszy Dolsk. Ma też doświadczenie w trenowaniu grup młodzieżowych w Koronie Piaski i AP Reissa. - W bieżącym sezonie mam utrzymać zespół w klasie okręgowej. Przygotowania rozpoczynamy 15 stycznia. Będziemy trenować dwa razy w tygodniu. Są już zaplanowane trzy mecze kontrolne - powiedział nowy trener Zjednoczonych Pudliszki Dariusz Olejniczak. 

W Piaście Poniec też będzie nowy trener. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!