Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Złamana lampa, uszkodzony znak i zniszczony rower

› Z policji ponad rok temu    15.05.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Gostyń. Na skrzyżowaniu ulic Poznańska i Starogostyńska w Gostyniu ciężarówka złamała lampę i znak drogowyGostyń. Na skrzyżowaniu ulic Poznańska i Starogostyńska w Gostyniu ciężarówka złamała lampę i znak drogowy fot. A. Fajczyk

Warunki atmosferyczne, z deszczem i pochmurnym niebem, nie są dziś od rana łatwe dla kierowców. Około godz. 8.30 w Gostyniu doszło do dwóch kolizji. Na szczęście żaden z uczestników nie został poszkodowany. Sprawcy zostali ukarani mandatem w wysokości 300 zł i punktami karnymi.

Do jednego zdarzenia doszło ok. godz. 8.20 na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Starogostyńskiej. Kierowca ciężarówki renault premium wraz z naczepą nadjeżdżał od strony miasta i wykonywał manewr skrętu w lewo. Nie dostosował jednak prędkości do warunków atmosferycznych. Stracił przez to panowanie nad pojazdem i doprowadził do uszkodzenia lampy, zamontowanej na chodniku, która oświetlała przejście dla pieszych. Zniszczony został też drogowy znak informacyjny. Ciężarówka odjechała z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali kierowcę kilkaset metrów dalej, na parkingu przy zakładzie pracy. Podobno tłumaczył się, że odjechał, gdyż nie wiedział, że uszkodził lampę. Policja „wlepiła” prowadzącemu ciężarówkę mandat karny 300 zł, dostał też 6 pkt. karnych.

Policja prosi o pomoc przy ujęciu włamywaczy - KLIK

Druga kolizja miała miejsce nieco później na oznakowanym skrzyżowaniu ul. Przy Dworcu i Towarowej. Tam kierowca osobowego seata cordoba nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu rowerzyście. Doprowadził w ten sposób do zderzenia bocznego samochodu z rowerem. Rowerzyście nic się nie stało. Nikt nie żądał pomocy medycznej. Sprawca kolizji został ukarany mandatem , „zarobił” też punkty karne.

Rowerowy tor przeszkód wcale nie taki łatwy - KLIK

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!