Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aris
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Złowili dobre serca

ponad rok temu    17.04.2016
Krzysztof Kędziora
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Dzięczyna. Złowili dobre sercaDzięczyna. Złowili dobre serca fot. K.Kędziora

O tym, że każdy harcerz ma dobre serce wiadomo od dawien dawna. Okazuje się, że druhny i druhowie z 6 dh im, księcia Józefa Poniatowskiego z Ponieca zarazili swoją dobrocią wędkarzy z okolicy i wspólnie z nimi pragną pomóc rodzinie która znalazła się w trudnej sytuacji.

- Do naszej drużyny należy dwoje dzieci z tej rodziny. Planujemy latem dwutygodniowy obóz harcerski, dlatego narodził się pomysł organizacji charytatywnych zawodów wędkarskich, by mogli oni wspólnie z nami wyjechać – mówił drużynowy 6 dh. Paweł Szynka.

Do zawodów przystąpiło ponad trzydzieści osób w tym młodzi kadeci. W akcję włączyli się członkowie Radiowego Szlaku Biskupiańskiego, którzy byli na miejscu i nagłaśniali z miejsca połowów całą akcję.

- Podziękowania należą się każdemu kto włączył się w organizację zawodów, gospodarzowi stawów w Dzięczynie, czyli dla koła „PSW Perkoz” za bezpłatne udostępnię akwenu wodnego. Wielkie dzięki dla naszych przyjaciół z 4dh z Krobi, oni też dołożyli się do wspólnej „kasy” by pomóc zebrać potrzebna sumę pieniędzy - dodał Paweł Szynka.

Najlepszym wędkarzem zawodów okazał się : Brodziak Sławomir, drugie miejsce wywalczył Szymkowiak Filip, a trzeci był Starosta Bartłomiej.

Klasyfikacja kadetów przedstawiała się następująco: miejsce pierwsze Wiktoria Idowiak, Natalia Mikołajczak miejsce drugie, a miejsce trzecie wywalczyła Klaudia Puślednik.   

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!