Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Złóż Babci i Dziadkowi życzenia na łamach naszej gazety!

› Społeczeństwo ponad rok temu    11.01.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Życie Gostynia. Złóż życzenia na łamach gazety Życie Gostynia. Złóż życzenia na łamach gazety  fot. Dmitry Berkut - Fotolia.com

Pamiętasz o zbliżających się świętach? 21 stycznia przypada Dzień Babci, natomiast 22 stycznia Dzień Dziadka. Zrób im niespodziankę, złóż życzenia na łamach Życia Gostynia. Napisz, za co kochasz swoich Dziadków, powiedz coś miłego lub wyślij nam standardową rymowankę. Nie zapomnij o podpisie!

Treść życzeń i ewentualne zdjęcie prosimy wysyłać na adres: a.twardowska@zycie-gostynia.pl.

Zastrzegamy sobie publikację wyłącznie wybranych zdjęć, które zgodne będą z wytycznymi (dobra jakość zdjęcia i wystarczający rozmiar). W treści maila wpiszcie słowo: ŻYCZENIA. Ich treść nie może być dłuższa niż 250 znaków łącznie ze spacjami. Na wiadomości czekamy tylko do piątku (13 stycznia 2017 roku), do godz. 10.00.

Co wysłać w mailu? 

Treść życzeń

imiona (opcjonalnie nazwiska dziadków)

podpis (od kogo są życzenia?)

Tytuł maila: ŻYCZENIA

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!