Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Złożyli pismo, dyrektor odpowiada

› Społeczeństwo› Edukacja ponad rok temu    30.08.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 5 ocen 1 / 100%
A A A
Poniec. Dyrektor Romualda Maćkowiak odpowiada na pismo rodzicówPoniec. Dyrektor Romualda Maćkowiak odpowiada na pismo rodziców fot. fotomontaż Maciej Mostowy

Do Przedszkola Samorządowego w Poniecu wypłynęło pismo w sprawie nowych godzin otwarcia przedszkola. Podpisało je kilkudziesięciu rodziców. Zależało im na przedłużeniu godzin funkcjonowania placówki.

 

Według statutu z 2017/2018 przedszkole czynne jest w dni robocze w godzinach od 6.45 do 15.45. – Większość rodziców pracuje do 15.00, 15.30, 16.00. Życie pokazało, że nie zawsze jest się w stanie znaleźć osobę, która mogłaby szybciej odebrać dzieci – tłumaczy jeden z rodziców. – Wniosek na pewno wziął się nie ze złej woli przedszkola, ale różnych sytuacji życiowych rodziców.

Pismo zostało złożone do dyrekcji 21 sierpnia. Dyrektor Romualda Maćkowiak wyjaśnia, że przy rekrutacji do przedszkola, rodzice zapoznawani byli z jego funkcjonowaniem. Nie było żadnych wniosków i zapytań w tej sprawie. Zaakceptowali ustalone godziny.

Organizację pracy przedszkola mamy już zaplanowaną i zaopiniowaną pozytywnie – będziemy rozpoczynać ten rok zgodnie z arkuszem organizacji pracy. My jesteśmy otwarci na potrzeby i życzenia rodziców. W pierwszych dniach września na spokojnie zrobimy dokładne rozeznanie wśród rodziców, czy ta potrzeba jest adekwatna do pisma. Myślę, że jeżeli będzie potrzeba przedłużenia godzin i taka wola rodziców, przedszkole zrobi wszystko, by oni i ich dzieci byli zadowoleni – tłumaczy dyrektor placówki.

Czytaj: Co roku strzelają w innym miejscu 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 123
ponad rok temu ocena: 100%  5
A co tam od 6-14 jedna zmiana od 14-22 kolejna hahaha, paranoja.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kajtuś
ponad rok temu ocena: 0%  4
Klient nasz Pan, więc o co chodzi. Jest taka potrzeba i trzeba się dostosować a pracownicy na pewno nie będą pracować dłużej niż powinni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ala
ponad rok temu ocena: 56%  3
A nie dało by się tak od 7 rano do 19, i dziecko z głowy na cały dzień. Mamusia by mogła ze spokojem po pracy pójść do kosmetyczki, koleżanki na pogaduszki, tatuś też by miał jeszcze trochę spokoju po przyjściu z pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ modry
ponad rok temu ocena: 50%  2
Zupełnie się zgadzam,z tym,że przedszkole powinno być czynne do 20.30.Mamusiu już przybyłaby od koleżanek a tatuś ze spokojem obejrzy Wiadomości przy kilku puszkach piwa.Przedszkolanki mają przecież mamy i teściowe i przecież mogą się zająć ich dziećmi,gdy te będą się zajmować obcymi.
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 75%  1
A pracownicy będą zapier*alali cały dzień. Trzeba też myśleć o innych.