Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zmierzyli się z najlepszymi

› Sport i rekreacja› Drużynowe ponad rok temu    7.01.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. S. Hajduk

Bardzo dobrą obsadę miał sobotni Noworoczny Turniej Trójek Siatkarskich Chłopców o Puchar Burmistrza Ponieca. W zawodach wzięły udział 34 zespoły z siedmiu województw. W tym gronie znalazły się najlepsze ekipy Polski. 

- Na naszym parkiecie do gry przystąpili złoci, srebrni i brązowi medaliści Mistrzostw Polski z 2018 roku oraz wiele innych znakomitych drużyn. Co za tym idzie, zawody stały na bardzo wysokim poziomie – mówi trener siatkarzy Piasta Poniec Łukasz Kubeczka. Turniej zakończył się zwycięstwem PSP 11 Kędzierzyn Koźle. Drużyny z Ponieca uplasowały się na 10 i 28 miejscu. – Pierwsza drużyna zajęła dziesiąte miejsce. Pozycja jednak nie jest najważniejsza, bo bardziej liczy się gra, a ta była na wysokim poziomie. W pierwszej szesnastce turnieju znalazły się czołowe drużyny z kraju. Poza finalistami każdy mógł wygrać z każdym. Nasz pierwszy zespół przegrał z brązowymi medalistami z Krakowa tylko 19 : 21. Cieszy mnie, że forma idzie w górę. Drugi zespół, w skład którego wchodziło dwóch chłopaków młodszego rocznika, miał zbierać doświadczenie w grze z wyżej notowanymi przeciwnikami – podsumował trener Piasta. 

Pinsel-Peter Krobianka Krobia bierze napastnika Obry Kościan.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!