Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Znaleźli lukę i wypunktowali Piasta

› Sport i rekreacja 7 miesięcy temu    18.11.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Piast Poniec - CRB Grupa Mrówka Mosina 3 : 5Piast Poniec - CRB Grupa Mrówka Mosina 3 : 5 fot. S. Hajduk

Piast Poniec przegrał w trzeciej kolejce drugiej ligi futsalu z CRB Grupa Mrówka Mosina 3 : 5. Gospodarze długo mieli kontakt z przeciwnikiem i dopiero w ostatnich pięciu minutach doświadczenie zespołu z Mosiny wzięło górę. 
    Przed niedzielnym spotkaniem Futsal Poniec i CRB Grupa Mrówka Mosina miały na swoim koncie komplet zwycięstw, jednak zdecydowanym faworytem byli goście, którzy w swoim składzie mają kilku doświadczonych i utytułowanych zawodników. Zespół z Mosiny w pierwszych dwóch meczach zdobył trzydzieści goli, co najlepiej obrazuje, z kim przyszło się zmierzyć się drużynie Krzysztofa Kaczmarzyka. Mecz rozpoczął się „zgodnie z planem”. Goście szybko objęli prowadzenie. Dwie minuty później był już remis, bo Łukasz Janowicz wykorzystał rzut karny. Goście posiadali w tym meczu optyczną przewagę, jednak ofiarną grą miejscowi piłkarze Piasta dotrzymywali kroku liderowi. Tak było do 34 minuty, gdy Tomasz Szumny doprowadził do remisu 3 : 3. Końcówka należała do gości. Po golach braci Pieczyńskich Mosina wygrała 5 : 3. - Wynik oscylował wokół remisu przed większą część meczu. Muszę chłopaków pochwalić za konsekwencję, dyscyplinę w grze, charakter. Futsal jest grą techniczną. Z zawiązanymi oczami trzeba umieć robić cuda z piłką. Doświadczenie było zdecydowanie po stronie przeciwnika. Gratuluje Mosinie zwycięstwa. Obawiałem się, że w pewnym momencie doświadczenie weźmie górę w tym meczu. Przy naszym ogromnym zaangażowaniu przeciwnik znalazł lukę i nas wypunktował – powiedział po meczu trener Futsalu Poniec Krzysztof Kaczmarzyk.

Wisła wygrała. Reszta ponieżej oczekiwań

Futsal Poniec – CRB Grupa Mrówka Mosina 3 : 5 (1 : 1)
0 : 1 – Marcin Kostański (1’)
1 : 1 – Łukasz Janowicz (3’)
1 : 2 – Dariusz Pieczyński (23’)
2 : 2 – Tomasz Szumny (27’)
2 : 3 – Daniel Lebiedziński (32’)
3 : 3 – Tomasz Szumny (34’)
3 : 4 – Dariusz Pieczyński (35’)
3 : 5 -  Łukasz Pieczyński (38’)
Futsal Poniec: F. Twardowski – Szumny, Janowicz, Giera, Grund, przymus, Kajoch, Klupś, Sz. Nowak, Prałat, Skiba, Żyto, Dudkowiak
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Pazura
  7 miesięcy temu ocena: 0%  1
  Oglądaliście film "Skrzydlate świnie"?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji