Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Zostali mistrzami powiatu po roku przerwy

› Sport i rekreacja 7 miesięcy temu    27.11.2019
Anna Twardowska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. III Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej OSPPępowo. III Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP fot. A. Twardowska

Małe deja vu przeżyli kibice i zawodnicy III Powiatowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP, który odbył się w ostatnią niedzielę w Pępowie. O tytuł zwycięzcy walczyły, jak przed rokiem, jednostki z Krajewic i Kunowa. O najwyższym miejscu na podium (również jak przed rokiem) zadecydowały rzuty karne. Drużyny szły „łeb w łeb”. Piłkarska loteria zakończyła się zwycięstwem dla Kunowa.

 

Na pępowskie zmagania przybyli ubiegłoroczni zwycięzcy z Krajewic, a także pozostali zwycięzcy eliminacji gminnych z: Kunowa, Bukownicy, Magdalenek, Ponieca, Karolewa oraz gospodarze z Pępowa.

Po fazie grupowej o podium walczyły Magdalenki, Bukownica oraz dwie jednostki reprezentujące gm. Gostyń – Kunowo i Krajewice.

Zakończony wynikiem 0 : 0 mecz finałowy między Kunowem a Krajewicami musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Szczęście tym razem uśmiechnęło się do druhów z Kunowa.

- To drużyna, która będzie najbardziej utytułowaną jeżeli chodzi o piłkę nożną jednostką OSP w powiecie. Wrócili na fotel lidera po roku przerwy – stwierdził Tomasz Gruetzmacher z wydziału kultury i sportu pępowskiego urzędu.

Zwycięzcy będą reprezentowali nasz powiat na szczeblu wojewódzkim w Grodzisku Wielkopolskim.

- Osobiście wolałbym, żeby ten puchar za pierwsze miejsce został w naszej gminie, ale trzeba być gościnnym gospodarzem. Może w przyszłym roku będzie lepiej? - żartował wójt Pępowa Grzegorz Matuszak, gratulując jednocześnie zwycięzcom. 

Klasyfikacja generalna po turnieju:

I miejsce OSP Kunowo

II miejsce OSP Krajewice

III miejsce OSP Bukownica

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Zdzichu
  7 miesięcy temu 2
  Dlaczego w gminie Piaski niema eliminacji i żaden zespół nie reprezentował gminy wstyd
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Redakcja
  7 miesięcy temu ocena: 0%  1
  Zgłoszone było OSP Godurowo, ale nie dotarło