Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zostań tegorocznym Debiutem Biznesu

› Gospodarka 11 dni temu    18.10.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Ubiegłoroczna edycja konkursu Gostyń. Ubiegłoroczna edycja konkursu  fot. Arch. portalu

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego po raz czwarty zaprasza do udziału w konkursie Debiuty Biznesu, skierowanego dla młodych przedsiębiorstw z terenu powiatu gostyńskiego.

 

R E K L A M ABolsius

Firmy, które wezmą udział w konkursie mają szansę na otrzymanie prestiżowego tytułu oraz okazję do promocji wśród mieszkańców powiatu. Wartością konkursu są również relacje z innymi przedsiębiorcami na podobnym etapie rozwoju firmy, a także profesjonalna ocena działań przez ekspertów z Kapituły Konkursu. W puli nagród znajduje się również indywidualne doradztwo biznesowe ufundowane przez firmę Clever Business. Jakie wymogi trzeba spełniać? Firma musi być zarejestrowana w terminie 1 stycznia 2018 – 31 grudnia 2019, a jej siedziba musi znajdować się na terenie powiatu gostyńskiego. Zgłoszenia są przyjmowane od 29 września do 30 października 2020. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na uroczystej gali, która odbędzie się, w reżimie sanitarnym, na przełomie listopada i grudnia.

Do konkursu można również nominować przedsiębiorcę. Sprawdzeniem czy firma spełnia warunki formalne oraz kontaktem z przedstawicielami przedsiębiorstwa zajmie się organizator. W tym przypadku nominacje można składać do 25 października. Wszystkie informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej www.gospodarka.gostyn.pl oraz są udzielane telefonicznie pod numerem 537 007 087 lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń.

Tak było w ubiegłym roku - KLIK.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!