Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zostaw po sobie ślad, namaluj jedno z haseł

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    29.08.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Na budynku Centrum Usług Społecznych powstaje nowy muralGostyń. Na budynku Centrum Usług Społecznych powstaje nowy mural fot. Tomasz Teodorczyk

Od poniedziałku 27 sierpnia trwają prace nad nowym muralem w Gostyniu. Tym razem malowana jest biało-czerwona flaga, która będzie ukazywać 100-letnią historię Polski.

 

Malunek powstaje na budynku Centrum Usług Społecznych (ul. Wrocławska 8). Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach uczczenia setnej rocznicy powstania wielkopolskiego i odzyskania niepodległości.

Organizatorem malowania patriotycznego muralu jest powiat gostyński. Pieczę nad całą pracą sprawuje artysta z Krotoszyna – Łukasz Grobelny, który w Gostyniu namalował już 2 murale (na ZSS w Brzeziu i SP nr 3 w Gostyniu).

Zakończenie prac planowane jest na sobotę 1 września. Na dożynkach powiatowych i profilu facebookowym, starostwo zebrało wśród mieszkańców ponad 40 odpowiedzi na pytanie: „z czym kojarzy ci się niepodległość?”. Mieszkańcy powiatu mogą przyjść o godzinie 15.00 i napisać na muralu jedno z zebranych haseł, które będą dostępne na miejscu.

Czytaj: Mężczyzna jest postrachem kierowców 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!