Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zrób badanie płuc

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    20.08.2010
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Bezpłatne badania rentgenowskie połączone z badaniem spirometrycznym, czyli określającym sprawność płuc, organizują samorząd Województwa Wielkopolskiego wraz z Wojewódzkim Specjalistycznym Zespołem ZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy.

We wtorek 24 sierpnia od 10.00 do 15.00 przeprowadzone zostaną badania dla mieszkańców gminy Gostyń, którzy ukończyli 18. rok życia. Osoby zainteresowane udziałem w badaniu mogą się zgłaszać się osobiście lub telefonicznie w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gostyniu, ul. Wrocławska 256, pokój nr 11 (parter), tel. 65 5752169, do piątku 20 sierpnia. Badania rentgenowskie wykonywane są cyfrowym aparatem rentgenowskim nowej generacji. Prowadzone będą w ambulansie, który będzie stał na gostyńskim rynku. Badania spirometryczne będą odbywały się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Czarnego Legionu w Gostyniu, ul. prof. S. Helsztyńskiego 8. Na badania należy zgłosić się z dowodem osobistym. Akcja finansowana jest przez samorząd województwa wielkopolskiego. (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Robert
ponad rok temu ocena: 100%  1
No to wcześnie informujecie czytelników jak już jest po fakcie jak można w ostatni dzień podawać to do wiadomości po co wogóle o tym piszecie jak już zapisy zakończone brak słów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji