Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zuza Olejniczak złota. Kacper Majewski srebrny

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    24.08.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Z. Olejniczak

Kolarski Klub Sportowy Gostyń odniósł kolejny sukces w tym sezonie. W Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski klub z Gostynia zdobył złoto i srebro w kategorii junior młodszy.

Złoty krążek zawisł na szyi Zuzanny Olejniczak. - W wyścigu juniorek młodszych Zuza ograła na końcówce dwie zawodniczki - powiedział trener Waldemar Minta. Bardzo dobrze w wyścigu juniorów młodszych spisał się Kacper Majewski, który sięgnął po srebro. - Kacper przegrał z człowiekiem z MTB, co zresztą przed wyścigiem przewidziałem, że może pojawić się ktoś, kogo nie znamy. Na takiej trasie zawodnicy ścigający się w MTB mieli bardzo duże szanse. Nie pomyliłem się - podsumował na gorąco trener Kolarskiego Klubu Sportowego Gostyń. Na szóstym miejscu wyścig zakończył Tobiasz Zaremba, a Jakub Piechocki sklasyfikowany został w pierwszej trzydziestce. Więcej na temat Górskich Szosowych Mistrzostw Polski we wtorkowym wydaniu Życia Gostynia. 

To była walka o czas.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ r.pospiech
ponad rok temu 1
Brawo Zuzia !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji