Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Żyje ponad wiek

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    12.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kwiaty i upominki z okazji 101 urodzin od władz samorządowych oraz rodziny otrzymała Teresa Szulc z Malewa, która w środę 4 sierpnia obchodziła 101. urodziny. Wychowała pięcioro dzieci, doczekała się 7 wnucząt, 23 prawnucząt i 2 praprawnucząt.

Życzenia z okazji urodzin pani Teresy złożyli zastępca burmistrza Gostynia, Łukasz Burkiewicz i przewodniczący Rady Miejskiej w Gostyniu, Grzegorz Skorupski oraz przedstawiciele Rady Sołeckiej wsi Daleszyn. Jubilatka osobiście zdmuchnęła trzy symboliczne świeczki na urodzinowym torcie, a goście odśpiewali „Dwieście lat”. Pani Teresa jest bardzo samodzielna, jak na swój wiek. Urodzinowe życzenia od gości przyjmowała na stojąco. Dziękowała za pamięć, kwiaty i prezent. - Dbajcie o tę gminę, żeby się jej powodziło - mówiła do samorządowców. W dniu swoich urodzin pod opieką rodziny udała się na mszę świętą w jej intencji do kościoła parafialnego w Starym Gostyniu. (gabi)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!