Dostosuj wydruk

Najpierw wędkowanie, później zabawy z animatorem

Najpierw wędkowanie, później zabawy z animatorem

Z okazji Dnia Dziecka boreckie Koło Wędkarskie nr 174 po raz kolejny zorganizowało piknik wędkarski nad Zalewem Jeżewo. Dzięki temu niedzielne przedpołudnie upłynęło młodym miłośnikom wędkarstwa pod znakiem sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Młodzi wędkarze zasiadający nad wodą, rywalizowali pod czujnym okiem opiekunów w dwóch kategoriach wiekowych 3 - 10 lat i 11 - 16 lat. W sumie pojawiło się 40 zawodników.

Komisja sędziowska, po zważeniu ryb, wyłoniła zwycięzców, którym wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nikt nie poczuł się zawiedziony, gdyż każdy uczestnik otrzymał atrakcyjne upominki ufundowane przez zaprzyjaźnione sklepy wędkarskie oraz organizatorów. Słoneczna pogoda przyciągnęła nad Zalew całe rodziny, a atrakcji nie brakowało! Po zakończeniu zawodów dzieci, wciąż pełne energii, chętnie uczestniczyły w grach i zabawach prowadzonych przez animatora.

O Rajdzie Smerfów - TUTAJ

Mogły m.in. puszczać bańki mydlane czy spróbować sił w chodzeniu na szczudłach. Zwinne ręce przydały się przy robieniu zwierzątek z balonów, dla chętnych przygotowano kolorowe tatuaże. Imprezę, jak co roku, uatrakcyjnili motocykliści z grupy Wolni Jeźdźcy z Piasków oraz strażacy z jednostek: OSP Borek Wlkp. i Karolew. Każdy mógł skorzystać z przejażdżki motocyklem lub dokładnie obejrzeć wóz strażacki. Ogromną niespodzianką była przygotowana przez strażaków kurtyna wodna, która chłodziła dzieci przy upalnej pogodzie. Impreza trwała do późnych godzin popołudniowych. Uczestnicy regenerowali siły przy tradycyjnej strażackiej grochówce oraz częstowali się słodyczami i zimnymi napojami.

- Dziękujemy wszystkim za udział w pikniku, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez Koło nr 174 w Borku Wlkp. Gdyby nie koledzy wędkarze, którzy pomogli w organizacji oraz sponsorzy, dzieci nie miałyby takiej frajdy - mówi prezes Koła Damian Florczyk.

autor: Agata Fajczyk

Źródło:

Dodano: 2019.06.11

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2021 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00