Dostosuj wydruk

Szkoda młodzieży dla narkotyków i dopalaczy. Marysia wygrała konkurs

Szkoda młodzieży dla narkotyków i dopalaczy. Marysia wygrała konkurs

Rysunek Marii Dąbrowskiej - uczennicy Szkoły Podstawowej w Kunowie zajął I miejsce w konkursie powiatowym pt. „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”. Niedługo praca dotrze do pozostałych koleżanek i kolegów, ale już w formie ulotki informacyjnej. Dzisiaj komendant powiatowy policji w Gostyniu spotkał się z laureatką konkursu. Podinspektor Piotr Gorynia pogratulował Marii Dąbrowskiej zajęcia I miejsca.

O dziewczynie, która ostrzega, że człowiek może zniszczyć Ziemię - TUTAJ

Uczennica Szkoły Podstawowej w Kunowie zwyciężyła w powiatowym konkursie pod hasłem „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”, którego organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu. Konkurs został ogłoszony w ubiegłym roku i był skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zadaniem uczestników było stworzenie ulotki informacyjnej i prewencyjnej ukierunkowanej na przeciwdziałanie zażywaniu narkotyków i dopalaczy.

Lista "Diamentów Forbesa" dla powiatu gostyńskiego - KLIK

Nadesłanych zostało blisko 30 prac. Spośród nich komisję konkursową ujęła praca Marysi ze szkoły w Kunowie i to ją wybrała jako najlepszą. Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu wspólnie z członkiem komisji konkursowej ,w obecności mamy Marysi, złożył laureatce konkursu gratulacje i wręczył drobny upominek.

Zwycięska praca zostanie powielona w firmie drukarskiej i będzie wykorzystywana podczas działań profilaktycznych o tematyce narkotyków i dopalaczy.

autor: Agata Fajczyk

Źródło:

Dodano: 2020.02.17

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00