Dostosuj wydruk

Do świąt popularne dyskonty czynne całodobowo

Do świąt popularne dyskonty czynne całodobowo

W związku z nowymi zmianami ogłoszonymi przez polski rząd w odniesieniu do stanu epidemii władze niektórych sieci handlowych zdecydowały się zmienić godziny funkcjonowania swoich sklepów.

Już w zeszłym tygodniu godziny otwarcia zmieniły Biedronka i Lidl - markety były czynne od 6.00 do 24.00.

- Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych - czytamy w komunikacie prasowym Biedronki.

Natomiast w tygodniu przedświątecznym popularne dyskonty zaczęły działać całodobowo. Już od poniedziałku, 6 kwietnia czynne przez 24 godziny są niektóre sklepy Lidl - jedyny w naszym powiecie dyskont tej niemieckiej sieci rozpocznie pracę przez całą dobę od środy, 8 kwietnia. Z kolei od dziś w tym wymiarze godzinowym, aż do piątku 10 kwietnia zaczyna działać Biedronka.

- Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort - mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci.

Czytaj także: mieszkańca wioski zaniepokoił mężczyzna śpiący w samochodzie

e-wydanie gazety Życie Gostynia

autor: Redakcja

Źródło:

Dodano: 2020.04.07

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00