Dostosuj wydruk

Pinsel-Peter Krobianka wróciła do gry [FOTO]

Pinsel-Peter Krobianka wróciła do gry [FOTO]

Meczem z Centrą Ostrów Wielkopolski Pinsel-Peter Krobianka Krobia wróciła do zmagań ligowych. W pojedynku z czołowym zespołem czwartej ligi drużynie Dariusza Wiśniewicza punktów nie udało się zdobyć. 

Ze względu na zagrożenie epidemiczne spotkań z LKS-em Gołuchów, Centrą Ostrów Wielkopolski i KKS-em 1925 II Kalisz nie udało się rozegrać we wcześniej planowanych terminach. Pierwszy zaległy mecz z Centrą Ostrów Wielkopolski Pinsel-Peter Krobianka rozegrała w środę na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gostyniu. Goście byli faworytem i odnieśli pewne zwycięstwo. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1 : 0 dla Centry. Bramkę przyjezdni zdobyli z rzutu wolnego. Szybko po wznowieniu gry po przerwie Szymon Strączkowski podwyższył prowadzenie gości. Gospodarze przez długi czas nie potrafili poważniej zagrozić bramce przeciwnika. W drugiej połowie gospodarze mieli momenty lepszej gry, jednak w 78. minucie Centra pokazała jak należy rozgrywać szybkie ataki. Kontrę Centry skutecznym strzałem zakończył Jakub Michalski. - Włożyliśmy w to spotkanie dużo serca. Zawodnicy wykonali dużo pracy. W niektórych sytuacjach mogliśmy zachować się lepiej. Popełniliśmy błąd i goście od razu zdobyli gola. Po stracie drugiej bramki próbowaliśmy coś odrobić. Doświadczony zespół gości wyczekał nas. Wyprowadził szybką akcję i zdobył kolejnego gola. Dzisiejszy przeciwnik był dla nas za mocny - podsumował trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia. 

Emocjonująca końcówka w derbach II Ligi Futsalu.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Centra Ostrów Wielkopolski 0 : 3 (0 : 1)
0 : 1 - Jakub Michalski (10')
0 : 2 - Szymon Strączkowski (47')
0 : 3 - Jakub Michalski (78')
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - Górkowski, Pospiech, Brodziak, Kokot (83' Jędrzej Knapp), Tonkiewicz (69' Gembiak), Sarbinowski (78' Szpurka), P. Kaczmarek, Urbański (69' Szymanowski), Joachim Knapp (59' Chwaliszewski), Masełkowski

 

 

autor: Sławomir Hajduk

Źródło:

Dodano: 2020.11.18

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2021 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00