Dostosuj wydruk

Słońca, nagród i uśmiechu nie zabrakło

Słońca, nagród i uśmiechu nie zabrakło

Sołtys, rada sołecka, radny oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Magdalenek dołożyli wszelkich starań, by impreza z okazji Dnia Dziecka była niezapomniana.

Pomimo upału wszyscy świetnie się bawili. Nie zabrakło konkurencji dla dorosłych, którzy brali udział m. in. w Familiadzie oraz dla dzieci, które uczestniczyły w takich zabawach jak: skoki w workach, kręcenie hula hopem na czas, rzut piłką do kosza, czy kręgle. Wszyscy uczestnicy na zakończenie swoich zmagań otrzymywali nagrody.

Zabawy dla dzieci i dorosłych zręcznie prowadził sołtys wsi Wiesław Krajka, dbając o to, by nikt się nie nudził.

Jakby tych atrakcji było mało - radny Walerian Szafraniak postarał się, by dzieci mogły bawić się na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Radość najmłodszych była nie do opisania, uśmiech nie schodził im z twarzy.

Ze spotkania nikt nie mógł wyjść głodny. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały pyszny poczęstunek dla mieszkańców. Na stołach nie zabrakło placków, cukierków, kawy, zimnych napojów, a także wiejskiego przysmaku – chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Dopełnieniem serwowanych potraw była grillowana kiełbaska i frytki.

Mieszkańcy, jak co roku, nie zawiedli pod względem obecności. Na takie imprezy społeczeństwo Magdalenek przychodzi od najmłodszych, po dziadków i pradziadków.

 

Zobacz także: Boisko jak marzenie oraz festyn z okazji Dni Borku

autor: Dominika Turbańska

Źródło:

Dodano: 2015.06.14

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00