Dostosuj wydruk

Zagrali. Dostali nagrodę. Pojadą do…

Zagrali. Dostali nagrodę. Pojadą do…

12 zespołów reprezentujących cztery powiaty: krotoszyński, jarociński, pleszewski i gostyński wzięło udział w I Międzypowiatowym Przeglądzie Zespołów Młodzieżowych „AleMuzaFest” w Krotoszynie. Drugie miejsce zajął zespół „Thumbnail” działający w sekcji Domu Kultury w Kotlinie, a „EmErgencY plAn” otrzymał specjalne wyróżnienie od organizatorów. W nagrodę młodzi muzycy pojadą do Brukseli

Impreza odbyła się po raz pierwszy, ale jej organizatorzy – czyli Centrum Krotoszyńskich Inicjatyw, Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy, biblioteka w Jarocinie oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pogorzeli – zapowiadają, że z pewnością nie ostatni. Młodych zdolnych ludzi oceniało międzypowiatowe jury. Komisja nie miała łatwo. Artyści prezentowali naprawdę wysoki poziom. Ostatecznie po burzliwych naradach udało się wyłonić zwycięzców.

Pierwsze miejsce, a zarazem 1.500 zł i bon na nagranie singla w profesjonalnym studiu nagraniowym, przypadło formacji reprezentującej powiat krotoszyński - „False Experience”. Drugie miejsce zajęli reprezentanci powiatu jarocińskiego czyli grupa „Thumbnail”, trzecie zaś goście z powiatu gostyńskiego – formacja „Antari Fog Machine”. Przyznano też nagrodę specjalną – wycieczkę do Brukseli. Ta przypadła niezwykle charyzmatycznej grupie „EmErgencY plAn” z powiatu jarocińskiego.

Gwiazdą koncertu finałowego I Międzypowiatowego Przeglądu Zespołów Młodzieżowych „AleMuzaFest” był Liber.

ZOBACZ teledysk zespołu „Thumbnail” PONIŻEJ

FOTORELACJA na www.krotoszynska.pl TUTAJ

autor: Bartek Nawrocki

Źródło:

Dodano: 2016.09.19

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00