Dostosuj wydruk

Szukamy SUPERBABKI! Wyślij zgłoszenie

Szukamy SUPERBABKI! Wyślij zgłoszenie

W marcu świętują kobiety, a my w tym miesiącu postanowiliśmy wybrać Superbabkę 2017! Czekamy na zgłoszenia kobiet, które waszym zdaniem zasługują na ten tytuł.

Superbabka w nagrodę dostanie voucher o wartości 1200 zł na zabieg z zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego wykonany w Gabinecie Medycyny Estetycznej lek. med. Izabeli Cwojdzińskiej, Brzezie 243A.

Oczywiście i głosujący mogą liczyć na nagrody!

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym czekamy na zgłoszenia kandydatek do tytułu Superbabka 2017 przez naszych Czytelników i Czytelniczki. Następnie skontaktujemy się ze zgłoszonymi paniami, by potwierdzić, czy chcą wystartować w naszym plebiscycie.

W drugim etapie nastąpi głosowanie SMS-owe i za pośrednictwem kuponów wydrukowanych w „Życiu Gostynia”.

Znacie panie, które zasługują na tytuł Superbabki? Prześlijcie ich imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz jednozdaniowe uzasadnienie na adres h.hejduk@zycie-gostynia.pl

Uwaga, na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 27 lutego do godziny 10.00, więc nie zwlekajcie – zgłaszajcie sołtyski, przewodniczące rad osiedli, radne, działaczki społeczne, nauczycielki, mamy, siostry, żony, wszystkie panie, które waszym zdaniem zasługują na ten zaszczytny tytuł.

2 marca na portalu www.gostynska.pl ruszy głosowanie na Superbabkę 2017!

8 marca będą dla głosujących przygotowane szczególne niespodzianki!

28 lutego, 7 i 14 marca na łamach „Życia Gostynia” ukażą się kupony do głosowania. Będą TYLKO trzy. Plebiscyt zakończy się 21 marca, wyniki ogłosimy w 12 nr Życia Gostynia.

autor: Hanna Hejduk

Źródło:

Dodano: 2017.02.20

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00