Dostosuj wydruk

Kobieta w szpitalu, auta zniszczone, ruch utrudniony

Kobieta w szpitalu, auta zniszczone, ruch utrudniony

Zderzyły się dwa osobowe samochody, poruszające się ul. Starogostyńską w Gostyniu. Jedną z kierujących karetka odwiozła do szpitala. Ruch na drodze odbywał się jednym pasem.

TUTAJ o wczorajszej STŁUCZCE na ul Wrocławskiej w Gostyniu

Do zdarzenia doszło dziś, tuż po godz. 12.00. Oba samochody jechały w tym samym kierunku - od strony pływalni w kierunku skrzyżowania z ul. Poznańską. Jedna z kobiet, prowadząca toyotę yaris, zamierzała skręcić w lewo, aby dostać się na parking. Podczas wykonywania manewru poczuła uderzenie w bok samochodu od jadącego za nią forda.

- Kierująca fordem S-max’em nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego przed nią. W ten sposób doprowadziła do zderzenia bocznego samochodów - powiedziała sierz. Marta Ławniczak..

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Ratownicy medyczni zdecydowali, że jedną z kierujących zabierają do gostyńskiego szpitala na badania. - Kobieta uskarżała się na ból głowy. Jesteśmy w trakcie ustalania obrażeń. od tego zależy, czy zdarzenie zostanie uznane za wypadek czy za kolizję - dodaje sierżant Ławniczak.

Ze wstępnych czynności policji, pracującej na miejscu zdarzenia wynika, że kierujące są mieszkankami powiatu gostyńskiego. Podczas podróży były trzeźwe.

autor: Agata Fajczyk

Źródło:

Dodano: 2018.08.08

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00